Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 76,2% sub estimat
Servicii de asigurare obligatorie tip RCA, servicii de asigurare facultativa tip CASCO a autosanitarelor si a echipamentelor din dotarea SAJ Giurgiu
- Număr anunț
- SCN1030448
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96.000 RON
- Valoare atribuită
- 22.860 RON 76,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.12.2018 09:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1012443
- Termen limită
- 20.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033635
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1033635.pdf
- Model contract servicii CASCO rev 1-semnat.doc.p7s
- Modele de formulare servicii.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
22.860 RON
din 96.000 RON estimat
76,2%
Adjudecat la 23,8% din estimat · economie 73.140 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.