Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,5% sub estimat

ACORD CADRU FURNIZARE CONSERVE DIN CARNE SI PESTE

Număr anunț
SCN1030446
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BRAILA (CUI 17093659)
Furnizor / câștigător
BIOTA COM SRL (CUI 7045867)
Cod CPV
15131310-1 · Pateu (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.339,75 RON
Valoare atribuită
40.499,31 RON 25,5% sub estimat
Data publicării
05.12.2018 09:34
Anunț de atribuire
SCNA1010724
Termen limită
12.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1034078

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
BIOTA COM SRL CUI 7045867
Oferta 2 Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023

Valoare atribuită

40.499,31 RON

din 54.339,75 RON estimat 25,5%

Adjudecat la 74,5% din estimat · economie 13.840,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.