Atribuită Anunț de participare

ACORD-CADRU FURNIZARE ALIMENTE PENTRU CANTINA SOCIALA CAMPINA PE PERIOADA 01.01.2019-30.06.2020

Număr anunț
SCN1030108
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
875.856 RON
Valoare atribuită
1.391.495,80 RON
Data publicării
05.12.2018 09:10
Anunț de atribuire
SCNA1012184
Termen limită
17.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1034040

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 875.856 RON Adjudecat: 1.391.495,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul nr.1 – Lapte si produse din lapte 61.747,50 RON S.C NISARA IMPEX S.R.L 3 contracte 53.983,75 RON ↓12,6%
S.C NISARA IMPEX S.R.L · contract 8956 · 15.04.2019 35.888 RON
S.C NISARA IMPEX S.R.L · contract 30523 · 23.12.2019 18.095,75 RON
S.C NISARA IMPEX S.R.L · contract 2828 · 05.02.2019
2 Lotul nr. 2 – Paine, produse de morarit si produse conexe 199.230 RON VOIPAN SIL S.R.L. 3 contracte 342.263 RON
VOIPAN SIL S.R.L. · contract 2829 · 05.02.2019
VOIPAN SIL S.R.L. · contract 2830 · 05.02.2019 171.131,50 RON
VOIPAN SIL S.R.L. · contract 30520 · 23.12.2019 171.131,50 RON
3 Lotul nr. 3 – Carne si produse din carne 426.660 RON CARLAND S.R.L. 3 contracte 737.850 RON
CARLAND S.R.L. · contract 30521 · 23.12.2019 368.925 RON
CARLAND S.R.L. · contract 2831 · 05.02.2019
CARLAND S.R.L. · contract 2832 · 05.02.2019 368.925 RON
4 Lotul nr. 4 – Legume si zarzavaturi proaspete/congelate 87.966 RON S.C. COMPANY 94 PIRNAU SRL S.R.L. 3 contracte 166.285,60 RON
S.C. COMPANY 94 PIRNAU SRL S.R.L. · contract 30524 · 23.12.2019 83.142,80 RON
S.C. COMPANY 94 PIRNAU SRL S.R.L. · contract 2836, 2838 · 05.02.2019
S.C. COMPANY 94 PIRNAU SRL S.R.L. · contract 2837 · 05.02.2019 83.142,80 RON
5 Lotul nr. 5 – Zahar, ulei, diverse conserve si condimente 93.002,50 RON S.C. COMPANY 94 PIRNAU SRL S.R.L. 2 contracte 80.947,95 RON ↓13,0%
S.C. COMPANY 94 PIRNAU SRL S.R.L. · contract 8957 · 15.04.2019 53.203,80 RON
S.C. COMPANY 94 PIRNAU SRL S.R.L. · contract 30522 · 23.12.2019 27.744,15 RON
6 Lotul nr. 6 – Oua 7.250 RON OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. 3 contracte 10.165,50 RON
OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 30525 · 23.12.2019 3.640,50 RON
OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 2839 · 05.02.2019
OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 2840 · 05.02.2019 6.525 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
VOIPAN SIL SRL CUI RO 6696018
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
NISARA IMPEX SRL CUI RO8566375
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.391.495,80 RON

din 875.856 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.