Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat
FURNIZARE SUSTINATOARE DE EFORT PRECOMPETITIONALE
- Număr anunț
- SCN1030414
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
- Furnizor / câștigător
- GOLDNUTRITION EEC SRL (CUI 35264226)
- Cod CPV
- 33616100-2 · Provitamine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 86.906,84 RON
- Valoare atribuită
- 83.013,43 RON 4,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.12.2018 08:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1010199
- Termen limită
- 12.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033994
Documente
Documentația de atribuire
- 1. CAIET DE SARCINI.doc.p7s
- 2. MODELE DE FORMULARE.doc.p7s
- 3. clauze contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1033994.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GOLDNUTRITION EEC SRL CUI RO35264226
Valoare atribuită
83.013,43 RON
din 86.906,84 RON estimat
4,5%
Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 3.893,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.