Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 70,9% sub estimat

Servicii prestate de personalul de asistenţă medicală asistent medical generalist

Număr anunț
SCN1030412
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
GRUZ Ș ANNA-ENIKO ASISTENT MEDICAL GENERALIST (CUI 36618984)
Cod CPV
85141200-1 · Servicii prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.000 RON
Valoare atribuită
13.104 RON 70,9% sub estimat
Data publicării
05.12.2018 08:02
Anunț de atribuire
SCNA1010794
Termen limită
12.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1034090

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 45.000 RON Adjudecat: 13.104 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii prestate de personalul de asistenţă medicală asistent … 15.000 RON GRUZ Ș ANNA-ENIKO ASISTENT MEDICAL GENERALIST 13.104 RON ↓12,6%
2 Servicii prestate de personalul de asistenţă medicală asistent … 15.000 RON Anulat
3 Servicii prestate de personalul de asistenţă medicală asistent … 15.000 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

13.104 RON

din 45.000 RON estimat 70,9%

Adjudecat la 29,1% din estimat · economie 31.896 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.