Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,3% sub estimat
Furnizare de produse alimentare - Paine
- Număr anunț
- SCN1030949
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
- Furnizor / câștigător
- MARVALEX DUO B SRL (CUI 28030940)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 281.900 RON
- Valoare atribuită
- 247.187 RON 12,3% sub estimat
- Data publicării
- 06.12.2018 21:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1011120
- Termen limită
- 21.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034385
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini - 32884.pdf.p7s
- Criteriul De Atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1034385.pdf
- FORMULARE Ofertă financiara.doc.p7s
- Model Contract.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 247.187 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare produse alimentare - PÂINE , pentru Zona Alexandria | — | — | |
| 2 | Furnizare produse alimentare - PÂINE , pentru Zona Roșiori de … | — | — | |
| 3 | Furnizare produse alimentare - PÂINE , pentru Zona Videle | — | MARVALEX DUO B SRL | 247.187 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MARVALEX DUO B SRL CUI RO 28030940
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CSID Impex CUI RO3411884
Valoare atribuită
247.187 RON
din 281.900 RON estimat
12,3%
Adjudecat la 87,7% din estimat · economie 34.713 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.