Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 99,0% sub estimat

Evaluarea parcelelor de teren domeniu public al statului, a platformelor si a altor active aflate in proprietatea CN APM SA Constanta, amplasate in porturile Constanta, Tomis, Midia, Mangalia si Basarabi, in vederea stabilirii pretului de inchiriere

Număr anunț
SCN1030890
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON 99,0% sub estimat
Data publicării
06.12.2018 16:33
Anunț de atribuire
SCNA1012140
Termen limită
17.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1034255

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant
PRIMOVAL SRL CUI RO 16635824

Valoare atribuită

1.000 RON

din 100.000 RON estimat 99,0%

Adjudecat la 1,0% din estimat · economie 99.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.