Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,1% sub estimat
Servicii întreţinere şi reparaţii a autovehiculelor Toyota şi Dacia Duster/Dokker din dotarea Directiei Silvice Suceava-DSSV
- Număr anunț
- CN1007960
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- ADRIA S.R.L. (CUI 718613)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 817.285,82 RON
- Valoare atribuită
- 718.654,80 RON 12,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.12.2018 01:52
- Anunț de atribuire
- CAN1013570
- Termen limită
- 08.02.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 250-577559
- Documentație de atribuire
- DF1036262
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la formularul ofertă.doc.p7s
- Anexa nr 1 la caietul de sarcini.doc.p7s
- Caiet de sarcini 2018.doc.p7s
- FisaDate_DF1036262.pdf
- Formulare service auto.doc.p7s
- MODELCONTRACT DE SERVICII.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 817.285,82 RON Adjudecat: 718.654,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot Toyota | 511.566,44 RON | S.C. ADRIA S.R.L. S.R.L. | 413.054,15 RON ↓19,3% |
| 2 | Lot Dacia | 305.719,38 RON | DAREX AUTO S.R.L. | 305.600,65 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DAREX AUTO SRL CUI RO 14462140
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
ADRIA S.R.L. CUI RO 718613
Valoare atribuită
718.654,80 RON
din 817.285,82 RON estimat
12,1%
Adjudecat la 87,9% din estimat · economie 98.631,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.