Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat
Lucrari de realizare a sistemului de canalizare menajeră a localității Carani, inclusiv racordarea la rețea a tuturor gospodăriilor localității Carani aferente obiectivului de investiții ,,Rețea de canalizare în localitatea Carani, comuna Sînandrei, județul Timiș, în perioada 2017-2020”.
- Număr anunț
- SCN1030779
- Autoritate contractantă
- COMUNA SINANDREI (PRIMARIA COMUNEI SINANDREI, JUD. TIMIS) (CUI 5390656)
- Furnizor / câștigător
- AMAHOUSE SRL (CUI 6648339)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.026.860,43 RON
- Valoare atribuită
- 7.188.353,92 RON 10,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.12.2018 13:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1015290
- Termen limită
- 18.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034192
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini - 03 decembrie 2018.doc.p7s
- Caiete de sarcini.pdf.p7s
- Contract - 03 decembrie 2018.docx.p7s
- FisaDate_DF1034192.pdf
- FORMULARE (1).docx.p7s
- Parte desenata canalizare Carani-compressed.pdf.p7s
- Parte desenata statii de pompare.pdf.p7s
- Proiect electrice.pdf.p7s
- PT parte scrisa.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AMAHOUSE SRL CUI RO 6648339
Asociați 1
TCI CONTRACTOR GENERAL SA CUI RO 199141
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONS ELECTRIFICAREA INSTAL SRL CUI RO 9315533
Asociați 1
DINU INSTAL S.R.L. CUI RO13937755
Valoare atribuită
7.188.353,92 RON
din 8.026.860,43 RON estimat
10,4%
Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 838.506,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.