Atribuită Anunț de participare

Upgrade si update solutie antimalware existenta si servicii suport

Număr anunț
CN1007237
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
NET BRINEL SA (CUI 5800900)
Cod CPV
72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419.170 RON
Valoare atribuită
1.046.688,02 RON
Data publicării
06.12.2018 13:47
Anunț de atribuire
CAN1015210
Termen limită
30.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1034188

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
NET BRINEL SA CUI RO 5800900
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
IT ABOUT IT SRL CUI 35313787

Valoare atribuită

1.046.688,02 RON

din 419.170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.