Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Furnizare sistem pardoseala demontabila din lemn masiv si sistem baschet competitional, mobil si pliabil pentru Sala Polivalenta din municipiul Cluj-Napoca
- Număr anunț
- SCN1030553
- Autoritate contractantă
- Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
- Furnizor / câștigător
- SPORT ARENA SRL (CUI 15865124)
- Cod CPV
- 44191600-1 · Placi de parchet (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 957.193,27 RON
- Valoare atribuită
- 952.083,80 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 06.12.2018 09:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1014910
- Termen limită
- 18.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032475
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini.pdf.p7s
- contract furnizare produse.doc.p7s
- FisaDate_DF1032475.pdf
- formulare produse.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SPORT ARENA SRL CUI RO 15865124
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
SPORT ARENA SRL CUI RO 15865124
Oferta 3
Individuala
Ofertant
INDFLOOR GROUP SRL CUI RO16760185
Valoare atribuită
952.083,80 RON
din 957.193,27 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 5.109,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.