Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,8% sub estimat
Achiziţie de produse de birotică şi papetărie în proiectul: ŞTEFAN – SusținereaTransversală a EducațieiprinAcțiuniînjudețulNeamț, Cod SMIS 107380, cofinantatprinFondul Social European, ProgramulOperațional Capital Uman, Axaprioritară 6 - Educațieșicompetențe, Obiectiv specific integrat 6.2, 6.3, 6.4, 6.6.
- Număr anunț
- SCN1030722
- Autoritate contractantă
- CASA CORPULUI DIDACTIC NEAMT (CUI 2613257)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.045 RON
- Valoare atribuită
- 42.882,03 RON 24,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.12.2018 08:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1026535
- Termen limită
- 17.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033849
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1033849.pdf
- STEFAN_Contract de furnizare.pdf
- STEFAN_Declaratie.pdf
- STEFAN_Fisa de date a achizitiei.pdf
- STEFAN_Formulare.pdf
- STEFAN_Specificatii tehnice produse birotica si papetarie.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EMERSUS IMPEX SRL CUI RO 6059422
Valoare atribuită
42.882,03 RON
din 57.045 RON estimat
24,8%
Adjudecat la 75,2% din estimat · economie 14.162,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.