Atribuită Anunț de participare

Finalizarea lucrarilor ramase de executat la obiectivul ,,Reabilitare DN 76 Sector 2 km 150 + 000 - km 166 + 000 - Etapa 2”

Număr anunț
CN1006981
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA (CUI 9478840)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.529.867,56 RON
Valoare atribuită
71.578.277,22 RON
Data publicării
06.12.2018 01:53
Anunț de atribuire
CAN1015060
Termen limită
25.01.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 246-562976
Documentație de atribuire
DF1033312

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Subcontractanți 2
ABED NEGO COM SRL CUI RO 7072691
REL-MONT SRL CUI RO 3423862
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
DRUM ASFALT SRL CUI RO22519077
Asociați 1
TRAMECO SA CUI RO71559
Subcontractanți 3
ABED NEGO COM SRL CUI RO 7072691
TERSEL SRL CUI RO 15149494
ZUBLIN ROMANIA SRL CUI RO 15646620

Valoare atribuită

71.578.277,22 RON

din 60.529.867,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.