Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
Autoturisme 4x4 - 10 buc.
- Număr anunț
- CN1006995
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
- Cod CPV
- 34113000-2 · Vehicule cu 4 roti motoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 691.176,36 RON
- Valoare atribuită
- 673.700 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 06.12.2018 01:51
- Anunț de atribuire
- CAN1013264
- Termen limită
- 22.01.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 246-563683
- Documentație de atribuire
- DF1032620
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-REV.pdf.p7s
- Contract Autoturisme 4x4.pdf.p7s
- FisaDate_DF1032620.pdf
- Formulare - 4x4.doc
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
673.700 RON
din 691.176,36 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 17.476,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.