Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,3% sub estimat

Scule mecanice si electroizolante

Număr anunț
CN1007047
Autoritate contractantă
DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.947.505,40 RON
Valoare atribuită
3.698.666 RON 6,3% sub estimat
Data publicării
06.12.2018 01:36
Anunț de atribuire
CAN1017006
Termen limită
17.01.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 247-571204
Documentație de atribuire
DF1033203

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 3.698.666 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Scule mecanice si electroizolante UNIOR-TEPID S.R.L. 1.300.000 RON
2 Scule UNIOR-TEPID S.R.L. 2.398.666 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ROWALT SRL CUI RO14919978
Oferta 3 Individuala
Ofertant
MOB&IUS CUI RO 23049178

Valoare atribuită

3.698.666 RON

din 3.947.505,40 RON estimat 6,3%

Adjudecat la 93,7% din estimat · economie 248.839,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.