Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 66,9% sub estimat

Proiectare si executie extinderi de conducte si bransamente (inclusiv redimensionari retele existente) respectiv a racordurilor pentru modernizarea SRS si SRM-urilor in sistemele de distributie ale DELGAZ GRID SA-jud Sibiu

Număr anunț
CN1007294
Autoritate contractantă
DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
Furnizor / câștigător
INSPET SA (CUI 1357410)
Cod CPV
45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.571.417 RON
Valoare atribuită
852.083,10 RON 66,9% sub estimat
Data publicării
07.12.2018 16:25
Anunț de atribuire
CAN1013070
Termen limită
15.01.2019 12:00
Documentație de atribuire
DF1034263

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
INSPET SA CUI RO 1357410
Subcontractanți 1
SC TOPGAZ SRL CUI RO21445486

Valoare atribuită

852.083,10 RON

din 2.571.417 RON estimat 66,9%

Adjudecat la 33,1% din estimat · economie 1.719.333,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.