Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat

Executie Sera floricola

Număr anunț
SCN1031122
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
Furnizor / câștigător
FLORCONSTRUCT SRL (CUI 5031652)
Cod CPV
45260000-7 · Lucrari de acoperire si alte lucrari speciale de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.009.426 RON
Valoare atribuită
1.952.142,32 RON 2,9% sub estimat
Data publicării
07.12.2018 15:06
Anunț de atribuire
SCNA1015509
Termen limită
27.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1034309

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
AGACON SRL CUI RO 4239621
Subcontractanți 1
INSTALATORUL S.R.L. CUI RO 3177709
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
AGACON SRL CUI RO 4239621
Subcontractanți 2
INSTALATORUL S.R.L. CUI RO 3177709
MACOSIN SRL CUI RO 14086576

Valoare atribuită

1.952.142,32 RON

din 2.009.426 RON estimat 2,9%

Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 57.283,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.