Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat

« Reabilitare străzi (parte carosabilă) Nicolae Bălcescu, Avram Iancu şi Gheorghe Doja şi trotuare pe străzile Nicolae Bălcescu, Avram Iancu, Gheorghe Doja, Alexandru Mocioni şi Tudor Vladimirescu din localitatea Ciacova, Oraș Ciacova, Județul Timiș ».

Număr anunț
SCN1030755
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
CAVADINI CONSTRUCT SRL (CUI 28494079)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.342.454,65 RON
Valoare atribuită
1.281.555,25 RON 4,5% sub estimat
Data publicării
07.12.2018 12:54
Anunț de atribuire
SCNA1016699
Termen limită
04.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1025545

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
OPR ASFALT SRL CUI RO 31635500
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant
MAXAGRO CENTER SRL CUI RO 26291604

Valoare atribuită

1.281.555,25 RON

din 1.342.454,65 RON estimat 4,5%

Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 60.899,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.