Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat
SERVICII DE PROIECTARE TEHNICA SI ASISTENTA TEHNICA DIN PARTEA PROIECTANTULUI pentru „REABILITARE, MODERNIZARE SI EXTINDERE SCOALA CU CLASELE I-IV , COMUNA BISTRA, JUDETUL ALBA”
- Număr anunț
- SCN1031050
- Autoritate contractantă
- COMUNA BISTRA (CUI 4562346)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.500 RON
- Valoare atribuită
- 28.800 RON 2,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.12.2018 12:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1012162
- Termen limită
- 10.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027561
Documente
Documentația de atribuire
- 6.1 FORMULARE ACHIZITIE PROIECTARE.doc.p7s
- 6.1 MODEL DE CONTRACT.doc.p7s
- 6.2 CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- FisaDate_DF1027561.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
PROGESCOM SRL CUI 11526818
Valoare atribuită
28.800 RON
din 29.500 RON estimat
2,4%
Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 700 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.