Anulată
Anunț de participare
Execuție lucrări de „ASFALTARE DRUMURI SATESTI DS 483 SI DS 340 IN LUNGIME DE 1500 M IN SAT SLOBOZIA, COMUNA SIRETEL, JUDETUL IASI”
- Număr anunț
- SCN1030780
- Autoritate contractantă
- Comuna Siretel (CUI 4541386)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750.397 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 12:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1015220
- Termen limită
- 11.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031588
Documente
Documentația de atribuire
- 04 Contract COMUNA SIRETEL DRUM 13.09.2018.doc.p7s
- 05 SECTIUNEA FORMULARE COMUNA SIRETEL DRUM 13.09.2018.doc.p7s
- Caiet de sarcini part 1.PDF.p7s
- Caiet de sarcini part 2.PDF.p7s
- Caiet de sarcini part 3.PDF.p7s
- Caiet de sarcini part 4.PDF.p7s
- Caiet de sarcini part 5.PDF.p7s
- Caiet de sarcini part 6.PDF.p7s
- Caiet de sarcini part 7 - Poiect tehnic DS 483+340.doc.pdf.p7s
- Caiet de sarcini part 8 - PLANSE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1031588.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
CONREC S.A. CUI RO 609357
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.