Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
“ Multifunctional A3 color laser si Plotter format A0 “
- Număr anunț
- SCN1030982
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- BIROTECH SRL (CUI 13038872)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 825.000 RON
- Valoare atribuită
- 783.750 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.12.2018 10:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1013190
- Termen limită
- 17.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034261
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1034261.pdf
- P70-2018 CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- P70-2018 CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
- P70-2018 FORMULARE.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 783.750 RON
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BIROTECH SRL CUI RO 13038872
Terți susținători 1
GRUP TRANSILVAE SRL CUI RO 6655328
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Valoare atribuită
783.750 RON
din 825.000 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 41.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.