Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,7% sub estimat
Furnizare produse de ingrijire personala pentru membrii grupului tinta din proiectul „ Dezvoltare Locala Integrata in Orasul Zlatna”
- Număr anunț
- SCN1030782
- Autoritate contractantă
- Oras Zlatna (CUI 4331031)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 578.340 RON
- Valoare atribuită
- 510.867 RON 11,7% sub estimat
- Data publicării
- 07.12.2018 09:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1016541
- Termen limită
- 21.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034189
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 3.PDF.p7m
- Declaratie pers. cu functii de decizie.pdf.p7m
- FisaDate_DF1034189.pdf
- Formulare (3).doc.p7m
- Formular propunere tehnica.docx.p7m
- Model contract 3 .docx.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VIA COM SRL CUI RO 9211877
Oferta 3
Individuala
Ofertant
EURICOM TRADE S.R.L. CUI RO 33493045
Valoare atribuită
510.867 RON
din 578.340 RON estimat
11,7%
Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 67.473 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.