Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 61,1% sub estimat

Acord cadru furnizare tonere pentru imprimante, copiatoare, multifunctionale, faxuri D.S.Prahova

Număr anunț
CN1007266
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182.645,20 RON
Valoare atribuită
71.034,80 RON 61,1% sub estimat
Data publicării
07.12.2018 08:15
Anunț de atribuire
CAN1011093
Termen limită
14.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1034293

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

71.034,80 RON

din 182.645,20 RON estimat 61,1%

Adjudecat la 38,9% din estimat · economie 111.610,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.