Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,4% sub estimat

Achiziţia de servicii de păstrare și gestionare a cutiilor cu documente și servicii conexe

Număr anunț
CN1007154
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI 18288250)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.596.460 RON
Valoare atribuită
2.754.595,08 RON 23,4% sub estimat
Data publicării
08.12.2018 02:09
Anunț de atribuire
CAN1016119
Termen limită
18.01.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 246-565080
Documentație de atribuire
DF1033899

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CERTSIGN SA CUI 18288250

Valoare atribuită

2.754.595,08 RON

din 3.596.460 RON estimat 23,4%

Adjudecat la 76,6% din estimat · economie 841.864,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.