Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,6% sub estimat
Finalizarea investitiei "Modernizarea drumului comunal DC45 din comuna Băţani, judeţul Covasna"
- Număr anunț
- SCN1031463
- Autoritate contractantă
- COMUNA BATANI (CONSILIUL LOCAL BATANI) (CUI 4202177)
- Furnizor / câștigător
- DRUMURI SI PODURI COVASNA SA (CUI 7028793)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.220.705,76 RON
- Valoare atribuită
- 2.590.843,22 RON 19,6% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2018 22:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1014411
- Termen limită
- 28.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034587
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini finalizare DC45 Batani.pdf.p7s
- FisaDate_DF1034587.pdf
- Formulare finalizare DC45 Batani.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRUMURI SI PODURI COVASNA SA CUI RO 7028793
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
DRUMURI SI PODURI COVASNA SA CUI RO 7028793
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VIADUCT SRL CUI RO 6682608
Valoare atribuită
2.590.843,22 RON
din 3.220.705,76 RON estimat
19,6%
Adjudecat la 80,4% din estimat · economie 629.862,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.