Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Achiziție utilaje pentru întreținerea domeniului public, in cadrul proiectului finantat prin FEADR, Sm 19.2 „ACHIZIȚIE UTILAJE PENTRU INTRETINEREA DOMENIULUI PUBLIC AL ORASULUI VICOVU DE SUS, JUDEȚUL SUCEAVA”.
- Număr anunț
- SCN1031458
- Autoritate contractantă
- Orasul Vicovu de Sus (CUI 4327073)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 458.675,91 RON
- Valoare atribuită
- 456.190 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2018 17:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1012069
- Termen limită
- 21.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034617
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
456.190 RON
din 458.675,91 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 2.485,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.