Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,3% sub estimat

Acord cadru de Furnizare “Absorbante igienice si scutece absorbante de unica folosinta pentru copii si adulti”

Număr anunț
SCN1031403
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
874.485 RON
Valoare atribuită
618.042,60 RON 29,3% sub estimat
Data publicării
10.12.2018 16:01
Anunț de atribuire
SCNA1014115
Termen limită
11.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1034573

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 2 Individuala
Ofertant
IGEMAX ACTIVE SRL CUI 37625505

Valoare atribuită

618.042,60 RON

din 874.485 RON estimat 29,3%

Adjudecat la 70,7% din estimat · economie 256.442,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.