Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Servicii de proiectare și asistență tehnică pentru implementarea proiectului „MODERNIZARE CĂMIN CULTURAL DIN LOCALITATEA SLAVA RUSĂ, COMUNA SLAVA CERCHEZĂ, JUDEȚUL TULCEA”
- Număr anunț
- SCN1031391
- Autoritate contractantă
- Comuna Slava Cercheza (Consiliul Local Slava Cercheza Jud. Tulcea) (CUI 4994700)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.069,41 RON
- Valoare atribuită
- 43.990 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2018 15:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1012736
- Termen limită
- 24.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034581
Documente
Documentația de atribuire
- 11.1 Notificare DSP pag 285-286.pdf.p7s
- 15.1 Aviz ITI pag 287-288.pdf.p7s
- 20.2 Aviz DSVSA pag 319.pdf.p7s
- 20.5 Aviz Enel pag 322-323.pdf.p7s
- 20.6 Acord CJ amplasamnet pag 324-325.pdf.p7s
- 20.7 Aviz Telekom pag 326.pdf.p7s
- 2.Certificat de urbanism pag.244-249.pdf.p7s
- 3. CAIET DE SARCINI CC SLAVA RUSA.pdf.p7s
- 7.Model contract PT .docx.p7s
- 8.Formulare PT CC Slava Cercheza (1).docx.p7s
- Audit ener.pdf.p7s
- DALI p.III p desenate.pdf.p7s
- DALI p.IIpdf.pdf.p7s
- DALI p.I.pdf.p7s
- DALI p.IV p desenate.pdf.p7s
- Exp Tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1034581.pdf
- St. topo si St geo.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Valoare atribuită
43.990 RON
din 44.069,41 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 79,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.