Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,5% sub estimat
Acord cadru de Furnizare “Carburant auto pe bază de Bonuri valorice de carburant”
- Număr anunț
- SCN1031370
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 530.925,84 RON
- Valoare atribuită
- 417.016,80 RON 21,5% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2018 15:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1012394
- Termen limită
- 07.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034564
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - CARBURANT AUTO.doc.p7s
- Contract subsecvent-model.docx.p7s
- FisaDate_DF1034564.pdf
- formulare.doc.p7s
- Model - Acord cadru.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
417.016,80 RON
din 530.925,84 RON estimat
21,5%
Adjudecat la 78,5% din estimat · economie 113.909,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.