Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,9% sub estimat
Reactivi de laborator 4 loturi
- Număr anunț
- SCN1031364
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.496 RON
- Valoare atribuită
- 4.072 RON 25,9% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2018 15:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1011807
- Termen limită
- 03.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034560
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. CUI RO 15995515
Oferta 2
Individuala
Ofertant
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Valoare atribuită
4.072 RON
din 5.496 RON estimat
25,9%
Adjudecat la 74,1% din estimat · economie 1.424 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.