Atribuită
Anunț de participare
PERII COLECTOARE
- Număr anunț
- SCN1031234
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
- Cod CPV
- 31161000-2 · Piese pentru motoare si generatoare electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212.150 RON
- Valoare atribuită
- 218.098,94 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 09:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1013171
- Termen limită
- 07.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034212
Documente
Documentația de atribuire
- 2 DECLARATIE FUNCTII DE DECIZIE.rtf.p7s
- 4 PROIECT ACORD CADRU.doc.p7s
- 5 PROIECT CONTRACT SUBSECVENT.docx.p7s
- 6 MODELE FORMULARE.doc.p7s
- CAIET SARCINI PERII COLECTOARE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1034212.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL CUI 27246814
Valoare atribuită
218.098,94 RON
din 212.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro