Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 42,0% sub estimat
Disjunctoare
- Număr anunț
- SCN1031226
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI 14157812)
- Cod CPV
- 31212000-5 · Disjunctoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 343.953 RON
- Valoare atribuită
- 199.383,20 RON 42,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2018 08:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1017782
- Termen limită
- 07.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034415
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Formulare disjunctoare..doc.p7s
- 5. Model Acord cadru Disjunctoare.doc.p7s
- 6. Model contract de produse disjunctoare.doc.p7s
- Caiet de sarcini Disjunctoare.pdf.p7s
- Cantitati minime-maxime AC si CS.docx.p7s
- FisaDate_DF1034415.pdf
- Specificatie tehnica Intrerupator Automat diferential.pdf.p7s
- Specificatie tehnica Intrerupator automat miniatura.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. CUI RO 14157812
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ETI ROMÂNIA SRL CUI RO 22584520
Valoare atribuită
199.383,20 RON
din 343.953 RON estimat
42,0%
Adjudecat la 58,0% din estimat · economie 144.569,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.