Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru pe 2 ani - Interventii accidentale si intretinere la constructiile si instalatiile aferente de pe raza SRCF Iasi
- Număr anunț
- SCN1031568
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- GHENUTA SRL (CUI 7444663)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.499.714,29 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 11:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1013081
- Termen limită
- 09.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034466
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1-CANTIT MAX AC. CADRU.pdf.p7s
- Anexa 1-Formular C6-lista consum res materiale.pdf.p7s
- Anexa 1-Formular C7-lista consum mana de lucru.pdf.p7s
- Anexa 1-Formular C8-lista consum utilaje.pdf.p7s
- Anexa 1-Formular C9-lista consum transp.pdf.p7s
- ANEXA 2-CANTIT MIN AC. CADRU (MAXIM C. SUBSECV).pdf.p7s
- ANEXA 3-CANTIT MIN C. SUBSECV.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1034466.pdf
- Model acord cadru.pdf.p7s
- Model contract subsecvent.pdf.p7s
- Modele formulare - AC.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GHENUTA SRL CUI RO 7444663
Valoare atribuită
3.499.714,29 RON
din 3.500.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro