Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat

Servicii de proiectare faza Studiu de fezabilitate pentru obiectivul "Campus Colegiul Alexandru Ioan Cuza -Corp D - UTILITATI"

Număr anunț
SCN1031567
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
BDP CONSTRUCT SRL (CUI 33764349)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.000 RON
Valoare atribuită
33.000 RON 2,9% sub estimat
Data publicării
11.12.2018 11:17
Anunț de atribuire
SCNA1013484
Termen limită
07.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1034558

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
BDP CONSTRUCT SRL CUI 33764349

Valoare atribuită

33.000 RON

din 34.000 RON estimat 2,9%

Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.