Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,5% sub estimat
Furnizare carburant auto (motorina Euro5) pe baza de bonuri valorice pentru parcul auto al Politiei Locale Galati
- Număr anunț
- SCN1031554
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Galati (CUI 18263301)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 463.058,82 RON
- Valoare atribuită
- 242.941,18 RON 47,5% sub estimat
- Data publicării
- 11.12.2018 10:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1013506
- Termen limită
- 14.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034675
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1034675.pdf
- FORMULARE-semnat.docx.p7s
- Model acord-cadru si contract subsecvent-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
242.941,18 RON
din 463.058,82 RON estimat
47,5%
Adjudecat la 52,5% din estimat · economie 220.117,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.