Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,3% sub estimat
COMBUSTIBIL (motorina) - 220.000 litri
- Număr anunț
- SCN1031545
- Autoritate contractantă
- S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
- Furnizor / câștigător
- MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS SRL (CUI 7745470)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.210.000 RON
- Valoare atribuită
- 879.577,60 RON 27,3% sub estimat
- Data publicării
- 11.12.2018 09:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1012993
- Termen limită
- 07.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034631
Documente
Documentația de atribuire
- CONTRACT DE FURNIZARE.doc.p7m
- CS motorina.doc.p7m
- Declaratie art. 64.doc.p7m
- Declaratie art. 73.doc.p7m
- FisaDate_DF1034631.pdf
- Formular 12 Combustibil.doc.p7m
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS SRL CUI RO 7745470
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 3
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
879.577,60 RON
din 1.210.000 RON estimat
27,3%
Adjudecat la 72,7% din estimat · economie 330.422,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.