Atribuită
Anunț de participare
Achiziția de lucrări pentru obiectivul de investiții ”REABILITAREA ENERGETICĂ A COLEGIULUI NAȚIONAL “TRAIAN LALESCU” REȘIȚA”
- Număr anunț
- SCN1031508
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- IPD IMEX SRL (CUI 17110695)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.425.921 RON
- Valoare atribuită
- 7.079.099,31 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 09:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1013663
- Termen limită
- 15.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034692
Documente
Documentația de atribuire
- 102_Vol 3_1 piese scrisePiese scrise.pdf.p7s
- 132_vol 3_3PIESE DESENATE.pdf.p7s
- 154_Vol 3_1 piese scrisePiese scrise.pdf.p7s
- 189_Vol 3_1 piese scrisePiese scrise.pdf.p7s
- 1_Vol 3_1 piese scrisePiese scrise.pdf.p7s
- 1_vol 3_3PIESE DESENATE.pdf.p7s
- 226_Vol 3_1 piese scrisePiese scrise.pdf.p7s
- 279_Vol 3_1 piese scrisePiese scrise.pdf.p7s
- 317_Vol 3_1 piese scrisePiese scrise.pdf.p7s
- 353_Vol 3_1 piese scrisePiese scrise.pdf.p7s
- 434_Vol 3_1 piese scrisePiese scrise.pdf.p7s
- 60_Vol 3_1 piese scrisePiese scrise.pdf.p7s
- 60_vol 3_3PIESE DESENATE.pdf.p7s
- Autorizatie construire si avize s.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract lucrari.docx.p7s
- FisaDate_DF1034692.pdf
- Formulare .doc.p7s
- vol 3_2 LISTE CANTIT.rar.p7s
- vol 4 SSM.rar.p7s
- vol 5 SSI.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
IPD IMEX SRL CUI RO 17110695
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
IPD IMEX SRL CUI RO 17110695
Terți susținători 1
LAURENTIU H SRL CUI RO 4133948
Valoare atribuită
7.079.099,31 RON
din 6.425.921 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro