Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
”ACHIZIȚIE BULDOEXCAVATOR CU ACCESORII DE CĂTRE COMUNA SFINTESTI, JUDEȚUL TELEORMAN”
- Număr anunț
- SCN1031500
- Autoritate contractantă
- COMUNA SFINTESTI (CUI 6692024)
- Furnizor / câștigător
- RET UTILAJE SRL (CUI 6102921)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327.958,40 RON
- Valoare atribuită
- 327.500 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.12.2018 09:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1013137
- Termen limită
- 28.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034612
Documente
Documentația de atribuire
- 5.Formulare .doc.p7s
- 6.Model contract .doc.p7s
- CAIET DE SARCINI SFINTESTI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1034612.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RET UTILAJE SRL CUI 6102921
Valoare atribuită
327.500 RON
din 327.958,40 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 458,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.