Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,0% sub estimat
Proiectare și execuție lucrări de construcții montaj pentru obiectivul de investiții: „Punctele de lansare Olteanca și Plopii Slăvitești, din cadrul Grupului de Combatere SUD”
- Număr anunț
- SCN1031488
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Administrarea Sistemului National Antigrindina si de Crestere a precipitatiilor (CUI 34138203)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL (CUI 29555719)
- Cod CPV
- 45211100-0 · Lucrari de constructii pentru case (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 972.200 RON
- Valoare atribuită
- 738.970,22 RON 24,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.12.2018 09:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1015488
- Termen limită
- 08.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034627
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_Devize_extras SF_2PL_SUD.pdf.p7s
- FisaDate_DF1034627.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model contract _ 2 PL _ GRUP SUD.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 972.200 RON Adjudecat: 738.970,22 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1: Punct de lansare Olteanca | 486.100 RON | TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL | 738.970,22 RON |
| 2 | Lotul 2: Punct de lansare Plopii Slăvitești | 486.100 RON | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL CUI RO29555719
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GRAUBUNDEN METAL SRL CUI RO 25342220
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
CRISMIN AND CO. SISTEME DE TELECOMUNICATII SRL CUI RO 4033400
Asociați 1
Patras F. Ionut P.F.A. CUI 36877008
Valoare atribuită
738.970,22 RON
din 972.200 RON estimat
24,0%
Adjudecat la 76,0% din estimat · economie 233.229,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.