Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,0% sub estimat
Servicii de supervizare - dirigenţie de șantier pentru obiectivul de investiţii „Reabilitare şi modernizare DJ 658 Gura Văii - Malu Vârtop - Hotarele - Muereasca - Găvăneşti - Mănăstirea Frăsinei, km 0+000 - 13+400”
- Număr anunț
- SCN1031485
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- EDIL PRO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 37731581)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208.800 RON
- Valoare atribuită
- 173.257 RON 17,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.12.2018 08:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1013157
- Termen limită
- 15.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034635
Documente
Documentația de atribuire
- caiet_de_sarcini.pdf.p7s
- DALI DJ658.pdf.p7s
- FisaDate_DF1034635.pdf
- formulare_supervizare_dj658.doc.p7s
- Model_contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EDIL PRO CONSTRUCT S.R.L. CUI 37731581
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VENTURO INVESTMENT SRL CUI 16296302
Valoare atribuită
173.257 RON
din 208.800 RON estimat
17,0%
Adjudecat la 83,0% din estimat · economie 35.543 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.