Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Proiectare și execuție lucrări pentru obiectivul de investiții „Reabilitare Şcoala Generală cu 6 săli de clasă și grupuri sanitare, în comuna Ogra, județul Mureș”
- Număr anunț
- SCN1031478
- Autoritate contractantă
- Comuna Ogra (Primaria Ogra) (CUI 4323489)
- Furnizor / câștigător
- LANDMANIA SRL (CUI 25479767)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 991.259 RON
- Valoare atribuită
- 950.259 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.12.2018 08:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1026295
- Termen limită
- 28.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021417
Documente
Documentația de atribuire
- DA.1_Caiet de Sarcini_Cerintele Beneficiarului-semnat.pdf.p7s
- DA.1_Caiet de Sarcini_Volumul II-semnat.pdf.p7s
- DA.1_Caiet de Sarcini_Volumul I-semnat.pdf.p7s
- DA.2.1_Anexe la Formularul de Oferta-semnat.xlsx.p7s
- DA.2.2_Modele de Formulare-semnat.docx.p7s
- DA.3_Clauze Contractuale-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021417.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LANDMANIA SRL CUI RO 25479767
Valoare atribuită
950.259 RON
din 991.259 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 41.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.