Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,0% sub estimat
Achizitia a doua autovehicule speciale de intervenție în situații de urgență, cu apă și spumă, de mică capacitate cu gabarit redus
- Număr anunț
- CN1007157
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- BITERA SOLUTIONS SRL (CUI 30514267)
- Cod CPV
- 34144200-0 · Vehicule pentru servicii de urgenta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.495.798,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.302.000 RON 13,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.12.2018 02:17
- Anunț de atribuire
- CAN1015449
- Termen limită
- 28.01.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 247-567633
- Documentație de atribuire
- DF1033786
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1.pdf.p7s
- ANEXA 2.pdf.p7s
- ANEXA 3.pdf.p7s
- ANEXA 4.pdf.p7s
- ANEXA 5.pdf.p7s
- ANEXA 6.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1033786.pdf
- MODEL DE CONTRACT.pdf.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE Autospeciala spuma apa.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BITERA SOLUTIONS SRL CUI RO 30514267
Subcontractanți 1
IVECO TRUCK SERVICES SRL CUI 31625301
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Asociați 1
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
1.302.000 RON
din 1.495.798,32 RON estimat
13,0%
Adjudecat la 87,0% din estimat · economie 193.798,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.