Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Achizitionarea a 100 de tramvaie
- Număr anunț
- CN1007214
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- ASTRA VAGOANE CALATORI SA (CUI 10966616)
- Cod CPV
- 34622100-4 · Vagoane de tramvai (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 845.687.394 RON
- Valoare atribuită
- 840.882.207 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.12.2018 02:14
- Anunț de atribuire
- CAN1055764
- Termen limită
- 15.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 247-567602
- Documentație de atribuire
- DF1034005
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini tramvaie.pdf.p7s
- Draft contract furnizare tramvaie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1034005.pdf
- FORMULARE TRAMVAIE.docx.p7s
- Metodologie de calcul si evaluare pentru acordarea punctajelor fiecarui factor de evaluare.pdf.p7s
- PROPUNERE TEHNICA - MATRICE DE CONFORMITATE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ASTRA VAGOANE CALATORI SA CUI RO 10966616
Asociați 1
CRRC QINGDAO SIFANG CO., LTD. CUI 91370200740365750X
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DURMAZLAR MAKINE SAN. VE TIC A.S. CUI 3170000900
Valoare atribuită
840.882.207 RON
din 845.687.394 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 4.805.187 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.