Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,7% sub estimat
ACHIZITIE DE UTILAJE SI ECHIPAMENTE PENTRU ASIGURAREA SERVICIILOR DE BAZA PENTRU POPULATIA DIN COMUNA SILISTEA, JUDETUL TELEORMAN
- Număr anunț
- SCN1031987
- Autoritate contractantă
- COMUNA SILISTEA (Primaria Comunei Silistea) (CUI 6853198)
- Furnizor / câștigător
- KUHN ROMANIA S.R.L. (CUI 6519610)
- Cod CPV
- 43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 328.564 RON
- Valoare atribuită
- 313.152 RON 4,7% sub estimat
- Data publicării
- 12.12.2018 17:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1012622
- Termen limită
- 27.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034885
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf
- FisaDate_DF1034885.pdf
- FORMULARE SI MODELE DOCUMENTE.pdf
- model contract furnizare.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MARCOM R.M.C. 94 S.R.L. CUI RO 6519610
Valoare atribuită
313.152 RON
din 328.564 RON estimat
4,7%
Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 15.412 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.