Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 56,6% sub estimat
Proiectare si executie a lucrarilor de modernizare bransamente prin montare FDCP/BMP in instalatiile DEO din zona de activitate aferenta judetului Gorj pentru o perioada de 36 de luni
- Număr anunț
- CN1008137
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROCONSTRUCŢIA ELCO TÎRGU JIU SA (CUI 3523438)
- Cod CPV
- 45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.757.445,96 RON
- Valoare atribuită
- 8.579.904,67 RON 56,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.01.2019 11:27
- Anunț de atribuire
- CAN1016561
- Termen limită
- 18.02.2019 10:00
- Documentație de atribuire
- DF1036461
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXE 1-11_17.12.2018- fara valori.xlsx.p7s
- Clauze contractuale obligatorii - AC montare FDCP-uri_2018.docx.p7s
- cs FDCP-uri Gorj.pdf.p7s
- FisaDate_DF1036461.pdf
- model formulare.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ELECTROCONSTRUCŢIA ELCO TÎRGU JIU SA CUI RO 3523438
Asociați 1
MECANOELECTRICA SRL CUI RO 4807675
Subcontractanți 3
ADREM INVEST S.A. CUI RO 3020924
ALM POWER GROUP SRL CUI RO32610317
ELPROMEX CONSULT SRL CUI RO 18513050
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Filiala de Intretinere si Servicii Energetice Electrica Serv CUI RO 17329505
Subcontractanți 1
ADREM INVEST S.A. CUI RO 3020924
Oferta 3
Individuala
Ofertant
COMRANADO SRL CUI RO 2308253
Valoare atribuită
8.579.904,67 RON
din 19.757.445,96 RON estimat
56,6%
Adjudecat la 43,4% din estimat · economie 11.177.541,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.