Atribuită Anunț de participare

Lucrări de execuție în vederea realizării obiectivului de investiție publică „Modernizare și recompartimentare spațiu mari arși corp B Casa Austria ”

Număr anunț
SCN1031942
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39292806)
Cod CPV
45215100-8 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii sanitare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.753.361,89 RON
Valoare atribuită
1.983.838,56 RON
Data publicării
12.12.2018 15:53
Anunț de atribuire
SCNA1013896
Termen limită
11.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1034966

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Terți susținători 1
Subcontractanți 2
PROJECTMAK SRL CUI RO 32009016
M&DARIO COM SRL CUI 17489972

Valoare atribuită

1.983.838,56 RON

din 1.753.361,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.