Atribuită
Anunț de participare
„Construire dispensar medical în comuna Iaslovăț, județul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1031928
- Autoritate contractantă
- COMUNA IASLOVAT (CUI 14850370)
- Furnizor / câștigător
- FLORCONSTRUCT SRL (CUI 5031652)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 739.000 RON
- Valoare atribuită
- 738.803,26 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 15:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1014996
- Termen limită
- 16.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034897
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1034897.pdf
- Modele_formulare_Iaslovat.docx.p7s
- PDF-dispensar Iaslovat.part1.rar.p7s
- PDF-dispensar Iaslovat.part2.rar.p7s
- PDF-dispensar Iaslovat.part3.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FLORCONSTRUCT SRL CUI 5031652
Asociați 1
AGACON SRL CUI RO 4239621
Valoare atribuită
738.803,26 RON
din 739.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro