Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 93,7% sub estimat
Achizitie fitinguri pentru conducte.
- Număr anunț
- SCN1031917
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- FRIA TECHNIC WELD S.R.L. (CUI 31955652)
- Cod CPV
- 44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 627.480 RON
- Valoare atribuită
- 39.339,68 RON 93,7% sub estimat
- Data publicării
- 12.12.2018 15:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1013237
- Termen limită
- 15.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034791
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini fitinguri.pdf.p7s
- Clauze contractuale fitinguri 2018.docx.p7s
- FisaDate_DF1034791.pdf
- Formulare fitinguri.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FRIA TECHNIC WELD S.R.L. CUI RO31955652
Oferta 2
Individuala
Ofertant
FUSION ROMANIA SRL CUI RO 3404500
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SMART SOLUTIONS TECHNOLOGY SRL CUI RO 27731347
Valoare atribuită
39.339,68 RON
din 627.480 RON estimat
93,7%
Adjudecat la 6,3% din estimat · economie 588.140,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.