Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,8% sub estimat
PROIECTARE , EXECUTIE SI AISTENTA TEHNICA DIN PARTEA PROIECTANTULUI:"MODERNIZARE STRADA CONSTANTIN BRANCOVEANU, SAT PLEASA, COMUNA BUCOV, JUDETUL PRAHOVA"
- Număr anunț
- SCN1031845
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUCOV (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BUCOV) (CUI 2843531)
- Furnizor / câștigător
- OAŞ COM IMPEX SRL (CUI 18088294)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 890.122 RON
- Valoare atribuită
- 714.121,57 RON 19,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.12.2018 10:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1012773
- Termen limită
- 27.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034837
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1034837.pdf
- formulare STR BRANCOVEANU.pdf.p7s
- LISTE CANTITATI SI Studiu Fezabilitate Licitatie C-tin. Brancoveanu.pdf.p7s
- Strada C. Brancoveanu - parte desenata.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OAŞ COM IMPEX SRL CUI RO 18088294
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PRAGOSA ROMANIA SRL CUI RO 21732840
Valoare atribuită
714.121,57 RON
din 890.122 RON estimat
19,8%
Adjudecat la 80,2% din estimat · economie 176.000,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.