Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,6% sub estimat
Servicii de asistenta tehnica dirginte santier pe timpul executiei lucrarilor la obiectivul:,,Modernizare infrastructura de transport regional pe tronsonul Valea Teilor – Nicolae Balcescu"
- Număr anunț
- SCN1031844
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
- Furnizor / câștigător
- MIRALEX SRL (CUI 15140142)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 119.100 RON 20,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.12.2018 09:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1013318
- Termen limită
- 16.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034771
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIRALEX SRL CUI RO 15140142
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Q TEST SA CUI RO 16310091
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MORUZI CATALIN P.F. CUI 20777657
Valoare atribuită
119.100 RON
din 150.000 RON estimat
20,6%
Adjudecat la 79,4% din estimat · economie 30.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.